Меню
Ваш кошик

Wafters

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (кисла груша) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виход..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (слива) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить не..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (ананас) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить н..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (солодка кукурудза) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому м..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (креветка) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (кальмар-полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж ..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (монстр краб) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виход..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (белачан) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить ..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (шовковиця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходит..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (кориця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить н..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (Hot Demon) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходит..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 10*14мм (кисла груша) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж вихо..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (мандарин) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 10*14мм (полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходит..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (тигровий горіх) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж ви..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 10*14мм (слива) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить н..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (зеленогуба мушля) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж ..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 10*14мм (ананас) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить ..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 10*14мм (солодка кукурудза) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монта..
100.00 грн
Відображено 1 по 20 з 30

Бойли Wafters ― успішна рибалка за будь-яких умов

Бойли Вафтерс вважають проривом у світі карпової риболовлі. Головна особливість приманки ― це нейтральна плавучість, що забезпечує улов навіть у найнесприятливіші дні. Для рибалок, які перебувають у пошуку максимально ефективного засобу, чудовий вибір ― це Wafters бойли.

Плаваючі засоби розробили з використанням інноваційних технологій, спираючись на багаторічний досвід у ловлі річкової риби. Тому саморобні Вафтерс не мають такої ефективності, як ті, що розроблені в лабораторії.

Ароматизовані бойли Wafters мають унікальну рецептуру з різноманітними смаками, що приваблюють рибу, а нейтральна плавучість забезпечує їх перебування у полі зору здобичі, що збільшує клювання. Таким чином, бойли Wafters для річкової риби ― це універсальний атрактант, що максимально приваблює її. Якщо купити такий засіб, то гарантовано отримаєте гарний улов.

Переваги бойлів Wafters для карпової риболовлі

Ефективність бойлів Wafters обумовлена такими основними якостями, як-от:

  1. Ідеальна підгодівля коропа. Найкращий результат дає використання разом з іншими засобами під час монтажу наживки.
  2. Універсальність. Використання бойлів Wafters можливе у будь-яку пору року та за будь-яких погодних умов.
  3. Активація клювання. Склад і якість речовин підібрані таким чином, що приманка спрацьовує як потужний активатор клювання.

Завдяки переліченим перевагам риболовля з Вафтерс гарантує гарний улов і позитивні емоції рибалкам.

Які краще купити бойли Wafters?

В нашому інтернет-магазині 3KBaits можна оформити замовлення на бойли Wafters різних розмірів і з багатьма ароматами. Найпоширеніші габарити приманки ― це 10х14 мм або 8х12 мм. Вона розрахована на ловлю коропа й амура різних розмірів.

Також пропонуємо бойли Wafters із різними смаками. Їх поділяють на такі групи, як:

  1. Солодкі та фруктово-ягідні аромати. До цієї категорії належать Wafters з ароматом ананаса, сливи, полуниці, мандарина, кислої груші, шовковиці.
  2. Рибно-м'ясна категорія. Включає такі смаки: зеленогуба мушля, белачан, креветка, кальмар, монстр-краб.
  3. Специфічні аромати. Це може бути краб у поєднанні полуницею, кориця чи тигровий горіх.

Різноманітні бойли наявні в продажу нашого інтернет-магазину 3KBaits. Також в асортименті є інші товари та засоби для успішної риболовлі за прийнятною ціною. Вартість продукції залежить від виробника, а також від кількості товарів у замовленні. Діє система знижок. Доставку забезпечуємо в усі регіони України.