Меню
Ваш кошик

Активатор клювання

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.50kg
Активатор використовується для покращення приваблюючих ефектів прикорму. До складу входить: сухе молоко, подрібнені горохові пластівці, мука горохова, ароматизатор. Можливо використовувати як у кормових шарах, так і в годівницях, в будь-яку пору року. Для максимальної ефективності, рекомендуємо вик..
30.00 грн
Відображено 1 по 1 з 1

Активатор кльову: види та призначення

Бути вправним рибалкою ― це означає володіти певними знаннями й навичками. Досвідчені люди розуміють: щоб риболовля була вдалою, спочатку треба знайти, де водиться риба, підгодувати її, а вже потім ловити. Проте навіть недосвідчений рибалка знає, що без наживки й підгодівлі успіху не матимеш. Одним із популярних допоміжних засобів у риболовлі є активатор кльову риби.

Атрактанти або активатори кльову ― це суміші, які стимулюють активність риби й збуджують у неї апетит. Приманка з додаванням цього засобу потрапляє у воду, виділяючи привабливий для здобичі запах. Продукт можна виготовити самостійно за особливою рецептурою або купити в нашому інтернет-магазині 3KBaits. Ми пропонуємо широкий вибір товарів найвищої якості.

Активатор кльову риби: особливості складу і різновиди

Склад засобів, які зараз наявні у продажу, переважно включає амінокислоти та ефірні сполуки. Простою мовою, це витяжки та екстракти рослинного або тваринного походження, що містять гормони. Також до складу активатора можуть додавати олії, прянощі, ароматизатори, аби підвищити ефективність.

Випускають атрактанти у різних формах: порошки, аерозолі, краплі, таблетки. Останні розробки ― це електронні пристрої, які утворюють акустичні коливання на визначеній частоті, що заманюють здобич. Головне завдання будь-якого засобу ― заманити рибу і підвищити кльов. Кожен із них має свої особливості, що визначають ефективність активатора кльову. Добирають їх відповідно до виду риби, особливостей водойми й пори року. Основні з них:

  1. Порошок на основі натуральних компонентів із додаванням ароматизаторів, призначений для риболовлі як у закритій водоймі, так і на швидкій течії.
  2. Краплі ― це концентрований розчин. У продажу активатор кльову представлений у вигляді невеличких капсул для одноразового використання.
  3. Сироп у вигляді тягучої рідини містить концентровані сполуки та бетаїн. Випускають у пляшках різного об’єму.
  4. Таблетки за принципом дії схожі з порошком. На дні водойми розчиняються, виділяючи привабливий аромат для риб.
  5. Спреї використовують для обприскування наживки, яку опускають у воду.

Обираючи товар, слід визначитися не лише з формою, а й врахувати той факт, що існують активатори кльову для різних видів риби.

Чому варто купити активатор кльову?

Основний орган чуття риби ― це нюх. Саме на нього діють засоби, а натуральні компоненти надають їм додаткових переваг:

  • забезпечують скупчення риб в місці дії засобу, що є передумовою гарного улову;
  • викликають сильний апетит у риби, навіть коли вона не голодна;
  • забезпечують вдалу риболовлю за будь-якої погоди;
  • не шкодять рибі й іншим мешканцям водойми.

Аби оформити замовлення на нашому сайті, достатньо заповнити форму. Асортимент продукції інтернет-магазину 3KBaits включає різні товари для вдалої риболовлі за приємною ціною. Доставка передбачена у різні міста України.