Меню
Ваш кошик

Діп

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (індійські спеції) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підв..
85.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (кисла груша) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує ..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (полуниця) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує при..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (ананас) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує прива..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (слива) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує приваб..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (тигровий горіх) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищ..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (зеленогуба мушля) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підв..
85.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (креветка) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує при..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (монстр краб) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує ..
85.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (кальмар-восьминіг-полуниця) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній ..
85.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (солодка кукурудза) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Під..
75.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.15kg
Діп (тунець) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для просочування насадок. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій рибалці. Застосовується як у теплій, так і в холодній воді. Підвищує прива..
75.00 грн
Відображено 1 по 12 з 12

Діпи для рибалки ― ароматна пастка для риби

Винахідливі рибалки вигадують різноманітні хитрощі аби впіймати рибу. Щоб спровокувати клювання, застосовують різноманітні ароматизовані засоби. Свою ефективність відмінно показали діпи з різними смаками для риболовлі.

Правильно підібрана приманка спрацьовує дуже швидко, робить процес риболовлі активним і успішним, а улов ― багатим.

З чого виготовляють концентровані діпи для рибалки?

Діпи для рибалки містять у своєму складі багато хімічних речовин, які на молекулярному рівні впливають на рецептори риби. За концентрацією їх ділять на дві групи:

  1. Рідкі. Активну речовину у вигляді маслянистої або спиртової рідини з різними смаками фасують у баночки з розпилювачем. Суміш на основі спирту діє у холодній воді, тому підходить для зимової риболовлі. Масляні продукти спрацьовують у теплій воді. Речовина на основі масла густіша, а спиртова ― рідка, як вода.
  2. Густі. Для виготовлення таких діпів для карпової риболовлі використовують солодкі сиропи. Вони добре приваблюють коропів. Ароматизація діпами прикормки відбувається не шляхом розприскування, а під час змочування в баночці. Якщо як наживка для карпової риболовлі використовуються бойли, то їх замочують у суміші на кілька годин.

Різновиди діпів для риболовлі на основі ароматів

У продажу зараз представлений широкий асортимент ароматизованої приманки, що ускладнює вибір потрібного товару. Ефективність діпів для рибалки залежить від комбінації запахів. Їх ділять на чотири види:

  • Фруктові з ароматом банана, ананасу, дині чи сливи. Вони довели ефективність використання діпів у риболовлі на коропа влітку.
  • Солодкі шоколадні, ванільні чи карамельні запахи. Їх використання виправдано для ловлі ляща чи плітки;
  • Ароматизація спеціями. Вона добре спрацьовує у холодній воді під час весняної чи осінньої риболовлі.
  • Запах м’яса та риби. Його мають діпи для зимової риболовлі.

Інтернет-магазин 3KBaits пропонує широкий вибір товарів за привабливою ціною. Купуйте діпи для рибалки у нас з різними ароматами. Відправка замовлення відбувається у день заявки. Доставка здійснюється в усі регіони України.