Меню
Ваш кошик

Технопланктон

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчинят..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчин..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (мед) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчинятися..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (пряжене молоко) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає ..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (горох) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчиняти..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (комиш) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчиняти..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (ваніль) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчинят..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (водорості) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчи..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон (оригінал) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розчин..
35.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає р..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (мед) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає розч..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (пряжене молоко) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду п..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (горох) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає ро..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (комиш) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає ро..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (ваніль) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає р..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (водорості) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду почина..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон FLUORO (оригінал) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон ГЕЙЗЕР (малина) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає р..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.18kg
Технопланктон ГЕЙЗЕР (полуниця) ТМ "3KBaits" - це брикети класичної циліндричної форми, які використовуються як прикормка для лову великої білої риби, зокрема товстолоба, коропа і амура. Технопланктон складається з щільно спресованої дрібної поживної суміші і при потраплянні в воду починає..
38.00 грн
Відображено 1 по 20 з 27

Технопланктон ― смачна пастка для великої риби

Досвідчені рибалки використовують різноманітні приманки й методи, аби впіймати більше риби. Один із них ― це підгодовування. Випробують різні продукти, серед них свою ефективність довів технопланктон, як приманка для риби. Популярність цього засобу значно зросла.

Технопланктон для риболовлі ― це суміш із водоростей та мікроорганізмів, багата на поживні речовини та мікроелементи, що є основним раціоном риби. Наш інтернет-магазин 3KBaits пропонує широкий вибір цього продукту. Використання технопланктона у рибалці розраховане на різні види риби. Він застосовується у полюванні на товстолоба або у карповій риболовлі.

У чому полягає ефективність технопланктона для ловлі риби?

У порівнянні з іншими засобами для риболовлі технопланктон має свої беззаперечні переваги:

  1. Збільшення кількості риби на місці приманки. Правильно підібраний технопланктон для різних видів риби приваблює значно більше здобичі, ніж підгодовування звичайною кашею чи макухою. Риба потрапляє у пастку, реагуючи на скупчення мікроорганізмів, що містить приманка. Адже склад суміші ― це основне джерело харчування більшості риб.
  2. Покращення ланцюга харчування. Речовини, які використовують під час приготування суміші, стимулюють розвиток і ріст здорової риби. Ця характеристика сприяє покращенню внутрішньої екосистеми водойми.

Саме завдяки природному складу приманка є універсальним засобом. Це дозволяє використовувати технопланктон для зимової риболовлі.

Як застосовують технопланктон в Україні?

Засіб ефективний для більшості видів риб, особливо добре він себе зарекомендував у ловлі товстолоба. Головне ― купити правильно підібраний продукт. Ароматизація у приготуванні продукту відіграє ключову роль у класифікації. Важливо підібрати той, який найкраще приваблює рибу, яку прагнете спіймати. Наприклад, технопланктон для карпової риболовлі у складі містить різноманітні ягідні ароматизатори, як малина, полуниця, а білий амур краще реагує на аромати комишу, гороху чи водоростей.

Продукт наносять на різні рибальські снасті: гачки, годівниці або блешні. Важливо, щоб суміш була рівномірно розподілена навколо пастки. Це допоможе залучити якомога більше риби. Ароматизований технопланктон для риболовлі допомагає отримати багатий улов, але використовуючи цей засіб, слід пам’ятати про навколишнє середовище і не застосовувати продукти для підгодівлі риби понад міру.

Купити технопланктон в Україні легко можна в нашому інтернет-магазині 3KBaits. Для цього достатньо залишити замовлення на сайті. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції високої якості за прийнятною вартістю. Ціна технопланктону залежить від виробника продукції й доданого ароматизатора. Якщо Ви вагаєтесь із вибором засобу, то варто звернутися до нашого менеджера за консультацією. Також у продажу є приманки для зимової риболовлі. Доставка товарів передбачена по всій території України.