Меню
Ваш кошик

Пеллетс

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 2мм (мед) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й про..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 4мм (мед) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й про..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 6мм (мед) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й про..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 8мм (мед) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й про..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80g
Короповий Пеллетс 2мм (полуниця) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 4мм (полуниця) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 6мм (полуниця) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 8мм (полуниця) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80g
Короповий Пеллетс 2мм (краб) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й пр..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 4мм (краб) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й пр..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 6мм (краб) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й пр..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 8мм (краб) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й пр..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 2мм (креветка) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 4мм (креветка) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 6мм (креветка) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 8мм (креветка) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але ..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 2мм (часник) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 4мм (часник) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й ..
170.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий Пеллетс 6мм (часник) від 3KBaits - це швидкорозчинні дієві високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову. Кормовий Пеллетс, як прикормка для риболовлі, застосовується не тільки новачками, але й ..
165.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.80kg
Короповий пеллетс 8мм (часник) від ТМ "3KBAITS®" - це швидкорозчинні ефективні високопротеїнові гранули, насичені амінокислотами, які дозволяють залучати рибу за короткий проміжок часу і утримувати її на місці лову. Кормовий pellets, як прикормка для риболовлі, використовується не тіль..
165.00 грн
Відображено 1 по 20 з 39

Пеллетс: ціна нижча за якість

В пошуках найефективнішого засобу для підгодовування риби досвідчені рибалки зрештою роблять свій вибір ― це пеллетс для прикормки. Купити популярний засіб зараз можна в будь-якій точці продажу з риболовлі. Наявна ця продукція і в асортименті нашого інтернет-магазину 3KBaits.

Прикормка пеллетс ― це гранули різні за розміром, кольором і запахом. Їх фасують у пакети від 1 до 5 кг. Продукт добре розчиняється як в теплій, так і в холодній воді, тому його використовують протягом всього року як самостійну прикормку під час риболовлі або як наповнювач для ПВА-пакунків.

Пеллетс для риболовлі: склад та особливості виготовлення

Ефективність пеллетс (як прикормки) у першу чергу залежить від складу продукту, який є таким привабливим для риби. Цей засіб містить:

  1. Протеїни. Велика їх кількість особливо потрібна молодій рибі, для дорослих представників фауни добирають засоби з меншою концентрацією протеїну.
  2. Амінокислоти. До складу пеллетс прикормки входять найважливіші речовини для нормального функціонування й інтенсивного росту риб: лізин, метіонін, лейцин, гістидин тощо.
  3. Ліпіди. Жири також мають ефективність у розвитку і життєдіяльності карпа, адже відіграють важливу роль в обміні речовин, подекуди заміщуючи протеїни. Крім того, їх вміст визначає нижчу ціну на пеллетси.
  4. Вітаміни. Пеллетс, як прикормка для рибалки, містить вітаміни В, С і Е, а також фолієву кислоту, що підсилює енергетичні та поживні властивості.
  5. Мінерали. До складу гранул для рибалки на карпа додають фосфор, натрій, цинк, калій і хром.
  6. Вуглеводи. Це основна складова підкормки. У продукті представлена як картопляний або кукурудзяний крохмаль.

Рецептура приготування включає такі основні продукти: борошно, м’ясопродукти, крохмаль, дріжджі, олію, різноманітні домішки. Така комбінація утворює м'яку масу, що добре розчиняється у воді й приваблює рибу.

Ми пропонуємо продукцію високої якості власного виробництва за прийнятною вартістю.

Прикормка пеллетс для карпа: різновиди

Бувають пеллетси різних розмірів для прикормки. Також залежно від технології виробництва вони можуть бути м'якими або твердими. У першому випадку пеллетс для кормушки легко ліпити й зручно з нього робити насадку на гачок. Для виготовлення твердого застосовують термобробку та пресування.

Перш ніж купити пеллетс для рибалки, необхідно також визначитися з формою випуску гранул і їх розміром. Можуть бути тонучі, плаваючі, для насадки. Діаметр складає 3–14 мм. Завдяки такій формі їх можна використовувати як готову наживку або заповнювати ними кормушки.

Ароматизований пеллетс для прикормки має яскраві аромати, що приваблюють рибу: краб, креветка, палтус, часник, полуниця, мед, кальмар-журавлина, тигровий горіх, ваніль, марципан. Їх ефективність обумовлена вмістом натуральних компонентів та високоякісних атрактантів.

У нашому інтернет-магазині 3KBaits можна купити пеллетс за прийнятною ціною. Замовлення відправляємо в день надходження заявки. Доставка передбачена в усі регіони України.