Меню
Ваш кошик

Макуха

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.21kg
Макуха (натуральна) від 3KBaits - пресовані кубики смаженої макухи з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як сам..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.21kg
Макуха (часник) від 3KBaits - пресовані кубики смаженої макухи з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самості..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.21kg
Макуха (полуниця) від 3KBaits - пресовані кубики смаженої макухи з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самос..
38.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.21kg
Макуха (слива) від 3KBaits - пресовані кубики смаженої макухи з отвором для більш зручного використання. Завдяки натуральному складу дають можливість залучати рибу за короткий проміжок часу і стримувати її на місці лову як в теплій так і в холодній воді. Можливо використовувати як самостій..
38.00 грн
Відображено 1 по 4 з 4

Макуха ― прикормка, що не підводить

Результат риболовлі залежить від багатьох факторів: від погоди, обраного місця, снастей. Не менш важливу роль відіграють приманки і підгодівлі. Досвідчені рибалки у своєму арсеналі мають різноманітні засоби, чільне місце займає макуха для прикормки риби.

Макуха для риби ― це залишок, отриманий у результаті віджиму та пресування насіння. Отримують її з різних олійних культур:

 • соняшник;
 • коноплі;
 • кукурудза;
 • льон;
 • рапс;
 • соя.

Це досить поширена прикормка. Ефективність полягає у сильному запаху, який приваблює рибу різних видів. Все завдяки тому, що в процесі приготування навіть у залишках віджиму наявна олія, що надає продукту сильного аромату. Рибалки особливо відзначають ефективність макухи для ловлі риби з соняшникового насіння.

Переваги використання макухи у риболовлі

Крім олії, сировина у великій кількості містить інші поживні речовини, а також вітаміни, мікроелементи та мінерали. Завдяки цьому продукт застосовують у промисловому рибництві як повноцінний, збалансований корм.

Рибалки використовують макуху, як приманку для риби. Особливо це стосується підгодівлі прісноводної здобичі. Популярність подібного продукту у риболовлі полягає у таких перевагах, як-от:

 • сильний олійний аромат, що притягує рибу з дальньої відстані;
 • запах у воді не розчиняється, тому утримує здобич тривалий час;
 • не потрібні спеціальні навички та інструменти, щоб користуватися засобом;
 • доступна ціна для більшості споживачів.

Продукція має тривалий термін придатності. Головне, щоб тара мала герметичне пакування.

Основні різновиди макухи для риболовлі

Асортимент інтернет-магазину 3KBaits включає кілька різновидів продукту. Їх виготовляють у формі брикетів або порошку.

Брикетовану продукцію легко нарізати на шматочки. В ній роблять отвори для снастей або насаджують на гачок. Купити макуху для рибалки такої консистенції варто для лову риби у водоймі зі швидкою течією. Завдяки щільності засіб не розсипається й не розкисає, не втрачаючи цілісності у воді протягом 10 годин. Мелену макуху для риболовлі купити варто для підгодівлі на передодні рибалки. Також її використовують як допоміжний компонент у складі сумішей.

За іншою класифікацією продукцію ділять ще на 2 види:

 • натуральна, що має природну ароматизацію завдяки залишкам олії у складі;
 • ароматизована макуха для риболовлі включає підсилювачі з запахами ванілі, полуниці, часнику, сливи, анісу чи горіху.

Ароматизатор підсилює природні властивості засобу. Наприклад, макуха для карпової риболовлі має стійкий аромат анісу, меду, кориці.

В інтернет-магазині 3KBaits можна купити різноманітні товари для риболовлі. У нас є широкий вибір снастей і підкормок. Продукцію відрізняє висока якість і прийнятна вартість. У продажу є макуха для зимової риболовлі, для карпової риболовлі. Передбачена доставка замовлень по території України.