Меню
Ваш кошик

Хімічні грілки

Вага: 0.00kg
Грілка термохімічна для рук використовується для швидкого зігрівання у будь-яких умовах протягом приблизно 12 годин. Для активації потрібно розірвати упаковку, та почекати 3 хвилини для початку виділення тепла. Підходить для будь-якого взуття. Розмір - 5*9см . В упаковці комплект із 2 гріло..
85.00 грн
Вага: 0.00kg
Грілка-устілка термохімічна для ніг використовується для швидкого зігрівання у будь-яких умовах протягом приблизно 8 годин. Для активації потрібно розірвати упаковку, та почекати 3 хвилини для початку виділення тепла. Підходить для будь-якого взуття. Розмір - 41-43. В упаковці комплект із 2..
145.00 грн
Вага: 0.00kg
Грілка-устілка термохімічна для ніг з липкою основою використовується для швидкого зігрівання у будь-яких умовах протягом приблизно 8 годин. Для активації потрібно розірвати упаковку, та почекати 3 хвилини для початку виділення тепла. Підходить для будь-якого взуття. Розмір - 41-46. В упако..
145.00 грн
Відображено 1 по 3 з 3

Хімічні грілки ― незамінний помічник на зимовій рибалці

Портативні хімічні грілки, представлені в нашому інтернет-магазині 3KBaits, допоможуть почуватися комфортно на зимовій рибалці навіть на сильному морозі. Цей винахід став незамінним засобом у польових умовах. Він допоможе прихильникам зимових видів спорту, туристам та рибалкам захистити кінцівки від обмороження та зігрітися.

Термохімічні грілки: особливості дії

Активація й регулювання температури хімічної грілки відбувається під дією кисню. Якщо під час зігрівання дотримуватися рекомендацій, зазначених в інструкції, та правил безпеки, то можна отримати комфорт навіть у надзвичайно холодних умовах.

Безпечні хімічні грілки дуже прості у використанні. Достатньо зняти пакування, дістати виріб і зачекати кілька хвилин, поки почнеться хімічна реакція. Після цього термохімічна грілка, активована киснем, почне виділяти тепло.

Переважна більшість хімічних грілок для рук і ніг у своєму складі містять такі складові, як-от:

  • порошок заліза;
  • вермикуліт;
  • активоване вугілля;
  • сіль;
  • вода.

Така формула забезпечує екологічність засобу для зігрівання. Грілки хімічні можуть діяти від 8 до 12 годин. Портативність дозволяє легко розмістити їх у похідному рюкзаку для туризму чи ящику для рибалки.

Грілки для рук і ніг не вимагають особливої утилізації, тому після використання їх можна просто викинути як побутове сміття.

Єдиний недолік полягає у тому, що екологічні хімічні грілки передбачають одноразове використання. Після розпакування відбувається незворотна хімічна реакція, потім засіб стає непридатним.

Грілка термохімічна: різновиди

Переважно використовують хімічні грілки для ніг та рук, але є варіанти й для всього тіла. Розглянемо їх детальніше:

  1. Хімічна грілка для рук має форму одноразового пакета. Засіб активується повітрям і віддає тепло протягом 12 годин. Це допомагає уникнути перемерзання кінцівок.
  2. Грілки термохімічні для ніг випускають переважно у вигляді устілок, що зручно у використанні. Їх розміщують всередині взуття. Віддача тепла в нижній частині тіла відбувається інтенсивніше, тому термоустілки забезпечують безперервне тепло протягом 8 годин. Заборонено використовувати устілки для зігрівання інших частин тіла. У нас можна купити хімічні грілки для ніг. Пропонуємо на вибір кілька варіантів.
  3. Хімічна грілка для тіла за принципом активізації та терміном дії схожа з

обігрівачем для рук і ніг, але має значно більшу площу покриття. Її можна прикладати в різних частинах тулуба.

Купити хімічну грілку для тіла можна під замовлення. Достатньо зв’язатися менеджером інтернет-магазину 3KBaits. Ми пропонуємо інші засоби за прийнятними цінами для рибалок. Вони дозволяють відчувати комфорт за будь-яких умов. Доставка замовлень відбувається протягом кількох днів у всі міста України.