Меню
Ваш кошик

Бустер

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (полуниця) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій р..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (слива) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій риба..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (тигровий горіх) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короп..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (монстр краб) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у коропові..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (креветка) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій р..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (кальмар-восьминіг) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у ко..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (часник) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій риб..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (солодка кукурудза) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у ко..
125.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.67kg
Бустер (тунець) від 3KBaits -  це екологічно чистий продукт для додаткової ароматизації кормової суміши та збільшення ії харчової привабливості для риби. Має концентрований міцний аромат. Привабливий для всіх видів риби, що дозволяє використовувати його как у фідерній так і у короповій риб..
125.00 грн
Відображено 1 по 9 з 9

Бустер ― ефективний засіб для прикормки

Успіх у рибалці значною мірою залежить від підготовки до неї, зокрема від приготування риболовної прикормки. Ефективність засобу значною мірою залежить від ароматизатора, який допомагає рибі відчути запах приманки навіть на дальній відстані. Саме з метою підсилення аромату пропонують купити бустер для прикормки.

Навіть найпоживніший корм не матиме такої сили, як суміш, куди додано ароматизатор бустер для прикормки. Харчовий сигнал короп чи амур відчують за кілька десятків метрів, а, як відомо, у риб основний орган чуття ― це нюх. Booster добавка підсилює апетит у здобичі й змушує повертатися на місце прикормки знову і знову.

Різновиди бустерів для прикормки: форма випуску й аромати

У продажу інтернет-магазину 3KBaits представлений широкий вибір товарів. Є бустер для прикормки на амура чи для карпової риболовлі. Випускають засіб у різних формах:

  • рідина для просочення сумішей;
  • спреї для зрошення.

Ефективність бустера для прикормки залежить також від ароматизаторів, які складають основу засобу. В асортименті нашого інтернет-магазину є такі різновиди:

  1. Солодкі та фруктово-ягідні аромати. До цієї категорії належить бустер для прикормки карпа із запахом меду, груші, полуниці, кукурудзи, персика, банану, карамелі чи тутті-фрутті.
  2. Рибно-м'ясні смаки. Вони довели ефективність використання бустера в прикормці хижої риби. До цієї категорії ароматів належать: кальмар, палтус, краб, пряна риба, лосось, мотиль.
  3. Специфічні аромати. Включають краб у поєднанні з бананом чи полуницею, запах часнику чи східних спецій. Ефективний такий бустер для зимової риболовлі.

Досвідчені рибалки у приготуванні сумішей часто комбінують кілька ароматів.

Як застосовувати концентрований бустер для прикормки?

Аби використання засобу мало ефект, слід дотримуватися кількох нескладних правил:

  • варто просочити рідиною рівномірно весь прикорм і залишити на годину, щоб настоявся;
  • потрібна концентрація аромату у суміші триматиметься протягом 12 годин, тож бажано використати приманку за цей час, особливо у зимовій риболовлі.

Купити Booster добавку з різними смаками можна в інтернет-магазині 3KBaits. Ми пропонуємо широкий асортимент товарів для рибалки високої якості за привабливою ціною. Передбачена доставка замовлень по території України.