Меню
Ваш кошик

Pop-up

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (кисла груша) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабл..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (кисла груша) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабл..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливи..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливи..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (слива) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливим д..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (слива) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливим д..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (ананас) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливим ..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (ананас) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабливим ..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (солодка кукурудза) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його п..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (солодка кукурудза) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його п..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (креветка) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його прива..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (креветка) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його прива..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (кальмар-полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його пр..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (кальмар-полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його пр..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (монстр краб) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабл..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (монстр краб) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його привабл..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (белачан) від ТМ “3KBaits” - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних, збалансованих за складом речовин. Поп-ап використовується як насадка для лову коропа або інших коропових. Бойл має яскраве забарвлення, що робить його при..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (белачан) від ТМ “3KBaits” - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних, збалансованих за складом речовин. Поп-ап використовується як насадка для лову коропа або інших коропових. Бойл має яскраве забарвлення, що робить його при..
110.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 6мм (шовковиця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його приваблив..
115.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.02kg
Плаваючий бойл Pop-up 8мм (шовковиця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Поп-ап, як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інших коропових. Цей бойл має яскраве забарвлення, що робить його приваблив..
110.00 грн
Відображено 1 по 20 з 66

Pop-up: розмаїття смаків

У перекладі з англійської Pop-up означає дослівно «той, що спливає». У рибалці насадка Поп-ап ― це плаваючі бойли, які найчастіше використовують у карповій риболовлі, а також для ловлі карася й амура. Приманка після закидання опиняється на поверхні води.

Плавучість засобу забезпечує унікальність суміші, що входить до складу. Плаваючі бойли Pop-up можуть кілька годин триматися на воді, не втрачаючи аромат. Значна частина рибалок вважають бойл Поп-ап найкращою готовою наживкою, що проста у використанні, має доступну ціну. Вона дає відмінний результат як у відкритих водоймах, так і в ставках. Купити плаваючі бойли для риболовлі на річкову рибу можна у нашому інтернет-магазині 3KBaits.

Ефективність бойлів Pop-up у риболовлі

Бойли Pop-up для карпової риболовлі мають такі особливі характеристики:

 • Унікальний склад, що містить крупи, борошно та інші, переважно натуральні, компоненти. Рецепт приготування бойлів плаваючих передбачає додавання амінокислот, вітамінів та ароматизаторів, що приваблюють рибу.
 • Особлива текстура. Дозволяє приманці триматися на плаву, виділяючи у воду привабливі для риб речовини.
 • Універсальність. Бойли Pop-up для річкової риби вважаються однією з найкращих штучних наживок для обережної риби. Їх використання ефективне для ловлі коропу на приманку, а також для лову на фідер коропа чи амура. У такому випадку кульки кріплять на волосіні, а не на гачку. Після закидання Поп-ап для карпа спливає, а гачок залишається під водою.

Різновиди та переваги Поп-ап на карпа

Основні переваги Поп-ап для карпа:

 • простота використання;
 • можливість риболовлі незалежно від течії;
 • риба тримає приманку в полі зору, тому не залишає місце прикорму;
 • ароматизовані бойли Pop-up приваблюють навіть обережну рибу;
 • легкість монтажу оснастки;
 • прийнятна вартість.

В інтернет-магазині 3KBaits можна оформити замовлення на бойли Pop-up різних розмірів і з будь-якими ароматами. Ефективність того чи іншого виду визначає рибалка під час ловлі.

У нас можна купити бойли Pop-up із різними смаками, серед них:

 • белачан;
 • шовковиця;
 • кисла груша;
 • полуниця;
 • слива;
 • ананас;
 • солодка кукурудза;
 • креветка;
 • краб;
 • кальмар-полуниця.

В інтернет-магазині 3KBaits можна купити бойли Pop-up власного виробництва. Також у продажу наявний широкий вибір інших товарів відмінної якості. Передбачена доставка Pop-up на карпа в різні міста України.