Меню
Ваш кошик

Бойли прикормочні 30г

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (кальмар-восьминіг-полуниця) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (креветка-ананас) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коро..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (монстр краб-груша) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі ко..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (слива) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інш..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (тигровий горіх) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі короп..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 10мм (HALIBUT) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або і..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (кальмар-восьминіг-полуниця) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (креветка-ананас) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коро..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (монстр краб-груша) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі ко..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (слива) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інш..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (тигровий горіх) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі короп..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 12мм (HALIBUT) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або і..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (кальмар-восьминіг-полуниця) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (креветка-ананас) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коро..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (монстр краб-груша) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі ко..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (слива) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або інш..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (тигровий горіх) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі короп..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Бойл насадний Balance 14мм (HALIBUT) від 3KBaits - це ефективна високоякісна плаваюча насадка, яка складається з двох частин, тонучого і плаваючого бойлу. Плавучість такої насадки можно змінювати, підрізаючи його верхню або нижню частину. Як правило використовується як насадка для ловлі коропа або і..
120.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (кисла груша) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виход..
100.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.03kg
Збалансований бойл Wafters 8*12мм (полуниця) від 3KBaits - це ефективний високоякісний продукт, виготовлений з натуральних та збалансованих за складом речовин. Вафтерс використовується як насадка для лову коропа або інших коропових риб. Він має нейтральну плавучість, завдяки цьому монтаж виходить..
100.00 грн
Відображено 1 по 20 з 48

Бойли для рибалки: вартість, переваги та асортимент інтернет-магазину 3KBaits

Купити бойли в нашому інтернет-магазині — це придбати цінний аксесуар, важливу складову для успішного улову. Призначення виробу полягає в привертанні уваги та спонуканні до кльову риби. Він виготовляється зі спеціальної суміші зерна, ароматичних екстрактів і поживних та корисних речовин.

Процес створення прикормочних бойлів — справжнє мистецтво. Компоненти змішуються, формуються кульки, потім варяться і сушаться. В результаті бойли на карпа отримують таку текстуру, що зберігається довгий час, а також міцність та хрусткість.

В каталозі нашого інтернет-магазина є широкий вибір товарів, призначених для лову карпа, амура та ін. Приманки спеціально розроблені для залучення найцінніших екземплярів. З ними навіть новачок, ну і, звісно, досвідчений рибалка не поїде з водойми без улову.

Купити бойли для рибалки можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною, вартість товарів вказана в прайсі разом із характеристиками.

Аксесуари повинні бути обов’язковою частиною рибацького арсеналу, бо допоможуть зробити процес ловлі вдалішим та цікавішим.

Прикормочні бойли: асортимент інтернет-магазину

Якщо хочете придбати недорогі та якісні бойли в Україні, вони є у нашому інтернет-магазині. В 3KBaits знайдете широкий асортимент виробів. Аксесуари відрізняються типом, складом, розміром та об'ємом контейнерів для зберігання. Для різних умов ловлі пропонуються такі види продукції:

  • Плаваючі прикормочні бойли. Вироби ідеально підходять для мулистих водойм та місць, де багато дерев. Вони чудово працюють під час фідерної та класичної ловлі карпа. У продажі є різноманіття смаків: кальмар-полуниця, креветка, солодка кукурудза та інші. Упаковані у зручні пластикові коробочки по 20 грамів.
  • Пилящі (розчинні) бойли, вартість яких дуже приваблива. Вони розсипаються у воді, притягують рибу ароматом корисних речовин. Цей тип ідеально підходить для місць із малою рослинністю. Вибирайте з багатьох варіантів. Є солодка кукурудза, краб, індійські спеції, зеленогуба мушля та інші. В упаковках 400 та 800 грамів.
  • Насадні бойли для рибалки, ціни на які теж доступні, складаються з частин різного типу і розмірів. Вони зручні для використання та мають широкий вибір смаків, як-от: кальмар-восьминіг-полуниця, креветка-ананас або краб-груша. Пакуються у пластикові контейнери по 30 грамів.

Величезний асортимент включає як мініатюрні вироби (діаметр 6–8 мм), так і великі кульки (24 мм). Вибір залежить від розміру риби, яку ви маєте намір піймати.

Скільки коштує замовити бойли в інтернет-магазині 3KBaits: вартість та переваги аксесуара

Переваги рибацьких бойлів незаперечні:

  • Здатність зберігати структурну цілісність у воді протягом тривалого часу.
  • Великий вибір смаків бойлів для рибалки. Їх можна поділити на п’ять груп. Це м’ясні та рибні, солодкі, з ароматом спецій й прянощів та солоні. А ще хороший асортимент видів товару та розмірів.
  • Доступна ціна на бойли. База продукту — недорогі компоненти. Це дає можливість купувати різні варіанти приманки та експериментувати, пристосовуючись до вподобань риби.
  • Висока якість та збалансований склад суміші.

Купити бойли для риболовлі можна з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Запоріжжя та інші міста Україні.