Меню
Ваш кошик

Аксесуари для коропових оснасток

Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.06g
Безпечна кліпса “зі стопором + конус” – призначена для надійного кріплення і закиду грузила. Використовується в оснащеннях з лідкором, флюорокарбоновим лідером, трубкою протизакручувача. Рекомендується для ловлі у складних умовах , так як забезпечує швидке скидання грузила при зачепах.Колір: хакіМат..
32.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.06g
Посилена безпечна кліпса – призначена для надійного монтажа грузила. Використовується в оснащеннях з лідкором, флюорокарбоновим лідером, трубкою протизакручувача. Рекомендується для ловлі у складних умовах , так як забезпечує швидке скидання грузила при зачепах.Колір: хакіМатеріал: пластикВ упа..
41.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.06g
Безпечна кліпса – призначена для надійного монтажа грузила.  Рекомендується для ловлі у складних умовах , так як забезпечує швидке скидання грузила при зачепах.Колір: хакіМатеріал: пластикВ упаковці: 10 шт...
32.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.06g
Набір №3 “Безпечна кліпса зі стопором” призначений для виготовлення монтажів, складається з високоякісних комплектуючих.Призначений для ловлі обережної або малоактивної риби, дозволяє відчути найделікатніші клювання. Використовується для ловлі на малих і середніх дистанціях, на усіх т..
41.00 грн
Brand: ТМ "3KBaits" Вага: 0.06g
Резинка для вертлюга 40мм – виготовлена з міцного, еластичного силікону. Використовується з вертлюгом в різнихтипах монтажів. Резинка надійно фіксує поводок на вертлюзі, запобігає перехлест повідця при закиданні.Колір: хакіМатеріал: пластикВ упаковці: 10 шт...
37.00 грн
Відображено 1 по 5 з 5