3KBaits Fishing Team на турнірі FFC 2018 BATTLE “Feeder vs Carpfishing”

Опублікував Александр Александрович 22/05/2018 0 Коментарі

ТМ "3KBaits" виступила спонсором турніру "FFC 2018 BATTLE" Feeder vs Carpfishing "", який проходив на водоймі "Крута балка" з 11 по 13 травня.

Ідея участі в турнірі формату "батл" у нашої команди виникла ще при першому оголошенні самого турніру. Знаючи що такого формату турніри ще не проводилися в Україні, однозначно було вирішено, що обидві команди 3KBaits (і фідер, і карпфішінг) братимуть участь в турнірі.

Турнір проходив на водойми "Крута балка" в форматі 2-х діб без перерви. Для короп'ятників 2-х добові сесії є короткими, ну а для фідерного напрямку - довгими.
Система підрахунку результатів - по 3-м таблицями і спрямована на командну роботу. Саме командну для кожного напрямку.
Старт турніру призначений на 11 годину п'ятниці 11-го травня. З 8 ранку дано час на підготовку і маркування.

Нам випадає за жеребом 6-й сектор по нумерації водойми. Сектор зручний для розташування наметів і снастей, в секторі є кілька дистанцій - ближня 37-39 метрів, після чого йде досить рівний і мулистий плес, далі перехід на 105-110 метрах на тверде дно і на 120 метрах - брівка. Далі є ще одна дистанція, це гряда з старого очерету в 5-10 метрах від протилежного берега, але ця дистанція є недосяжною для нашої команди, адже знаходиться на 140-150 метрах.
Ми вирішуємо в перші години не годувати, а просто шукати рибку. Одне вудилище ставимо на ближню дистанцію, а другу на дистанцію 105м (пізніше змістилися на 120м). Так на протязі 3-х годин шукаємо рибку ... але безуспішно.
Прогнозований вітер, який дув більше 2-х діб в сторону 20-26 секторів остудив воду в нашій затоці і вигнав звідти рибку.
На черговому забросі на ближню дистанцію маємо клювання товстолоба, і це вселяє в нас впевненість, тому що за товстолобом зазвичай приходить на точку короп.
Але клювань немає.
Ось прострілює далека дистанція, але прикрий схід на дистанції в 90 метрів ... За відчуттями рибка важка і можливо на гачку 6-го номера не відбулася засічка як слід.
З напарником вирішуємо виконати закорм для утримання можливої рибки.
Для закорму взяли суміш пелетсів різної жирності, розчинності і фракції, бойлів 18-го розміру "пряний тунець". Другою сумішшю, що подається окремо від великої фракції, були злакові. Ми використовували продукцію 3KBaits. Суміш складалася з 1кг конопель з перцем, 1кг кукурудзяного міксу, так само використовували новинку цього сезону - готову пшеницю в обсязі 800 гр, і 400гр подрібненого зернового міксу. Залили нашу суміш CSL чилі.
Закорм далекої точки проведений, і десяток спомбів так само поклали на ближню дистанцію.
Через деякий час спрацьовує комбінація з методмікса суміші м'ясо-спеції і попап "м'ята-часник".
Рибка вагою 6 + опиняється на маті.

Продовжуємо ловити, але безуспішно.
Команда Сталкер (карпфішінг), що знаходиться праворуч намагається ловити на дистанції під берегом, тим самим перекриваючи хід риби і як би відсуваючи її від нас.
Ніч проходить в марних спробах лову навколо кормової плями. Безуспішно. На ранок вирішуємо годувати протягом дня. Суміш для споду не змінюємо, лише збільшуємо її кількість. Ввечорі і всю ніч догодовуваємо коброю. І намагаємося не дати ловити сусідам.
У підсумку, утримуючи півтори доби 6-й рядок в таблиці, але не підловивши риби до кінця туру даємо можливість вийти вперед 2-м короповим командам. Їх рибки виявилися важче нашої.
Трохи про командні тактики.
Флет-фідерний напрямок досить молодий напрямок і є вихідцем з класики. У класиці все просто - хто більше зловив - у того менше балів, і вище місце в рейтингу або зоні.
У короп'ятників окрім зональної системи підрахунку існують багато інших видів таблиць: 7 великих, 3 великих, бігфіш, 7-1, класика від 1 або 2 кг і т.д.
Ось тут і стає цікаво.
Для того, щоб перемогти в дисципліні не обов'язково було займати п'єдестал, а було достатньо взяти 1-2 риби в секторах з "нулями", щоб потрапити в середину турнірної таблиці і виходити на командну перемогу. Що в принципі було успішно реалізовано командою "карпфішінга".
Важливу роль грали і капітани команд. Наш капітан, Сергій Денисенко, крім того що був лідером своєї команди Короп Класик Дніпро і всього фідерного напрямку, намагався і працював на благо всієї команди. Та й всі команди нашого напряму при клювання і пійманні риби повідомляли відразу на який колір, дистанції і т.д. у них виходило. За що в принципі і дякую нашій збірній.
Але, не дивлячись навіть на прекрасні результати команд Хальдорадо і Запорізькі козаки, які взяли максимум риби і обловили короп'ятників, не змогли підняти нашу команду вище і дати максимум балів.
Командно, розрахувавши що потрібно робити і волею випадку і везіння в останні години короп'ятники виходять в перед і з перевагою всього в 143 на 149 балів перемагають командою в батл.
Ну що ж, особистий кубок наш, але командно програли ... будемо мудріші і чекаємо реваншу;)
Хотів би сказати спасибі своїй команді Руслану Захаренко і Воленко Володимиру за роботу і самовіддачу в секторі, організаторам, суддям і водоймі за такий прекрасний турнір, який дав досвіду більше ніж все попередні. Спасибі величезне спонсору 3KBaits за корма і підтримку турніру. Спасибі величезне всім командам за дух суперництва.
До зустрічі.
Толок Юрій - капітан команди 3KBaits.

Залишити текст відповіді