3KBaits Fishing team на турнірі IRON FISH - 2 этап - Вовкове 27-29 квітня 2018р.

Опублікував Александр Александрович 10/05/2018 0 Коментарі

Такий знаковий захід у світі риболовного спорту України як турнір Iron Fish, організований силами ТК "Трофей", звичайно ж не міг обійти і нашу флетфідерну команду 3KBaits. До участі в даному турнірі наша команда підійшла більш ніж серйозно і почала готуватись ще глибокою зимою.

Першим турніром в 2018 році став 2-й етап на водоймі Вовкове с.Баришівка Київської області.

Довгі збори і приготування, підбір снастей, лісок і кормів - все це томило в останні дні до турніру.

І ось настав той довгоочікуваний день виїзду. Закінчення робочого дня середи і ми вантажимося в наше авто. Хвилювання переповнювало повністю і емоції при виїзді із Запоріжжя зашкалювали.

І ось ми вже на трасі в дружній бесіді з напарником обговорюємо можливі варіанти розвитку подій, зональний розподіл і план дій на тренування. Потроху вечоріє.

Ближче до 3.00 ночі ми в'їхали в Київську область, а вже на початку четвертої ранку заїхали на водойму. Поки було темно - ми важко собі уявляли куди потрапили, але тим самим все більше очікування переповнювало нас.

Світанок. Перед нами стала відкриватися краса водойми і його території. Вимостки з обладнаними стільцями і столами, урни, доріжки з бруківки, колиба яка гостинно зустрічала гостей ну і природа у всій своїй красі.

По приїзду адміністрації на водойму ми беремо тренувальний сектор, як і домовлялися з Русланом, це сектор 11 по нумерації водойми і А2 по нумерації турніру. Вибрали цей сектор, тому що на минулому турнірі він був самим малорибним і важким згідно статистиці.

І ось ми розклали швидко наш табір і почали міряти дно ...

Що сказати, зачепитися на дні за бровку або якусь аномалію було важко, тому що аномалій на дні практично не було ні на 80, ні на 120 метрах. Дно мулисте і злегка місцями закорінене (судячи за все старі коріння дерев або старий очерет подекуди попадався в свім.

Відклавши маркер в сторону ми сіли перекусити і подумати що ж робити в секторі. Ловити вирішили на дистанції 115-120м тому що там була найбільша кількість виходів риби зранку. Тактика лову під час тренування була більше пошукова ніж цілеспрямована на будь-якої корм або запах. Причина? Так все дуже просто - водойма новий для нас і ми не хотіли зіпсувати тренування однією помилкою, адже закинути в воду корм - просто, а от дістати його звідти якщо він не працює - просто неможливо.

Підгодовування і насадки ... Оскільки ми вирішили світловий день присвятити пошуку риби і підбору насадок, то вирішено було замішати 3 типу корму - Expanda Gold, Liver, Fishmeal Garlic, і відштовхуючись від цих трьох баз нам необхідно було підібрати насадку. Перші 2 години підбору насадки не увінчалися успіхом. Перебирали розміри і кольори, запахи і ліквіди. Через дві години на комбінацію з ліверної прикормки і червоного попап 8-го номера отримали першу покльовку, але не змогли її реалізувати. Замінили гачок на 6-ку і справа пішла (але про гачки трохи далі). Гачок використовували типу wide gape. Простеживши за комбінацією корма і насадки після першої покльовки, скоригували нашу ловлю в напрямку цього запаху і колірної гами насадки і це принесло нам результати.

Справа потроху пішла, і ми почали заспокоюватися, відчуваючи, що трохи розібралися з водоймою. Але ще треба ловити вночі, а це зовсім інша насадка і можливо смакові переваги. В принципі з нічної насадкою ми теж розібралися досить швидко. Підрізали білий попап часникового запаху і все той же лівер в годівницю, але в цей раз перед вночі вирішили трохи нагодувати точку. У закорм у нас була конопля від 3KBaits, трохи кукурудзи, нежирний короповий пелетс  3K пролиті солодкою медовою Бамбіною. Ніч приносила невеликих бешкетників і досить скоро ми пішли відпочивати, тому що завтра нас чекало жеребкування, переїзд з сектора в сектор.

Ранок п'ятниці, збори, піймання парочки рибок паралельно  подіям. Ближче до обіду почали стягуватися друзі і організатори турніру, і всі в передчутті чекали офіційного старту жеребкування.

За жеребом нам випадає сектор 3 в зоні С. В принципі це досить хороший сектор, в якому не діяло обмеження по ловлі «в пів води» чому ми були дуже раді і сектор був досить рибним і вдень, і вночі. Засмучувало тільки те що в нашій зоні зібралися майже всі сильні команди турніру, а це говорило лише про те, що боротьба буде важкою.

Ну що ж. Переїжджаємо в наш сектор, знову розбиваємо табір і готуємо наші перевірені суміші, насадки, підв'язуємо гачків і готуємося до вечері. Повечеряли і вирішили відпочивати до самого ранку адже ми практично не спали з ранку середи, а в турі доведеться нелегко.

І ось будильник, 5.00 ранку. Прокинулися випили кави, переглянули всі оснастки і дрібниці ... ніби все в порядку. Чекаємо 6.00 і ракета сповіщає старт.

Перші 20 хвилин - колосальна напруга ... ще б сусіди праворуч і ліворуч взяли по рибку, а ми мовчимо. Ось і зона Б взяла пару рибок. Водоймище маленьке і без бінокля можна переглядати майже всі зони. Через годину у нас відбувається клювання але 6 номер гачка не може утримати рибку і рибка сходить на середині нашої дистанції (а дистанція лову у нас була 95-100м). Міняю гачок на 8й номер. І через 30 хвилин клювання. Первісток на турнірі красива семерочка йде в залік.

Проходить трохи часу і через 20 хвилин ще один карпик 6-ка у нас в заліку. Руслан з легкістю рассправіться з такою рибкою, адже він досвідчений короп'ятник.

Трохи заспокоїлися і почали половлювати потроху.

До першого зважування на 12 годин у нас в заліку було вже 20кг що не могло не радувати.

Згодом клювання почало стихати і з'явилися провали ... Перебираючи насадки знову знайшли інший колір - червоно жовтий попап 10-го ноімера, який підрізали до вісімки, приніс нам до вечірнього зважування ще 4 рибки. Ну і вечірнього красеня.

Перед ніччу вирішили виконати закорм. Закорм складався виключно з  Бойлу «пряний тунець», пелетса і конопель 3KBaits. Все це ми пролили CSL Чилі і мелясою.

Настала ніч і затишшя. І лише опівночі нас потривожив коропчик вагою 5 кг і до ранку всі маніпуляції з кормами, заливаннями, ліквідами, спреями і насадками не принесли успіху. Вранці з 6 до 8.00 були клювання, але прикрі сходи або в пів дистанції або при підсіканні засмучували нас, перебираючи гачки і повідці не могли довго підібрати ключик, і в підсумку втратили 5 риб. На зважування по фіналу пред'явили всього 3 рибки ... хоча розберися з гачком раніше могло все бути набагато цікавіше в зоні.

З підсумковим результатом 44кг 630грм ми займаємо шосту сходинку в зоні і отримуємо 6 балів до виходу у фінальну частину турніру.

Ми вдячні водоймі Вовкове, турніру IRON FISH і компанії 3KBaits за надану можливість взяти участь у заході такого рівня.

Попереду нас чекає ще багато турнірів і етап на Мар'ївці і Крутий балці які ми бажаємо підкорити.

До швидких зустрічей на водоймі.

Капітан команди 3K Baits Fishing Team - Толок Юрій.

Залишити текст відповіді