Фестиваль «3KBaits Family Fishing» на Крутій Балці.

Опублікував ТМ "3K BAITS®" 20/08/2019 0 Коментарі

З 09 по 11 серпня на водоймі РБ "Крута Балка" проходив фестиваль «3KBaits Family Fishing» на Крутій Балці сімейний міні-турнір зі спортивної ловлі коропа (спонсорами та організаторами турніру виступила ТМ "3KBaits").

Для нас, як організаторів, провести його фестиваль було цікаво, в першу чергу для популяризація риболовного спорту та принципу: "зловив-відпустив", долучити до нашого хобі наші сім'ї і найголовніше дітей.

У фестивалі взяли участь 12 команд (сімей карпятников) практично зі всієї України. При жеребкуванні на фестивалі всі учасники крім сектора розіграли і отримали подарунки від спонсора-організатора турніру - подушки рибки від 3KBaits, крім цього кожна команда підготувала від себе один подарунок - ми теж його розіграли на жеребкуванні - приємно здивували подарунки від учасників.

Турнір стартував 09/08 о 17-00, погода вже на старті трохи зіпсувалася і полив дощ, але через 2-3 години погода налагодилася. І з'явилася перша рибка в мішках у команд.

Доба 1-ша:

Команда "Альбатрос", Харьков

Доба 2-га:

Крім основної дисципліни «Карпфішінг» на фестивалі проходила ще одна баталія: було запропоновано ще одна дисципліна «поплавочков» - поплавочная ловля, учасниками могли бути діти і дівчата. Так в карпфішінге - брало участь 12 команд, а в батл «поплавочков» - взяли участь 4 команди.

До фінішу риба ловилася дуже активно.

Підводячи підсумки фестивалю (тривалістю трохи менше 2 діб) було виловлено учасниками 875,980 кг - 170 риб, при середній вазі: 5,153 кг. У команди «Тандем», Харків - середня вага риби - 8,027 кг. БігФіш турніру - 18,260 кг (команда «Гейзер», Дніпро.)

Карпфішінг:

1 місце - «Гейзер», Дніпро - 160,020 кг

2 місце - «Альбатрос», Харків - 158,410 кг

3 місце - «Carpfishing», Дніпро - 127,940 кг.

Поплавочка:

1 місце - «Smile Fish2», Дніпро

2 місце - «Світанок», Кривий Ріг

3 місце - «Budzona», Кривий Ріг

Ми дякуємо всім учасникам за безкомпромісну боротьбу, суддів за величезну роботу. Вітаємо всіх призерів першого фестивалю «3KBaits Family Fishing», і учасників, і звичайно прекрасний водойму який дав можливість провести фестиваль і радував нас чудовими і сильними трофеями.

До зустрічі на водоймі в наступному короповому сезоні 2020 на другому сімейному фестивалі !!!

Залишити текст відповіді